SB Dental

Nasze produkty » Radiologia » Planmeca
Planmeca ProX
Planmeca ProX™
Wewnątrzustny aparat rentgenowski Planmeca ProX™ zapewnia łatwe i precyzyjne pozycjonowanie, bezproblemowe obrazowanie oraz najlepszą jakość obrazów w wysokiej rozdzielczości.
Planmeca ProSensor HD
Planmeca ProSensor® HD
Oferowany przez nas czujnik wewnątrzustny Planmeca ProSensor® HD, to unikalne połączenie niezrównanej jakości obrazu, nowoczesnej konstrukcji opracowanej z myślą o pacjentach oraz wszechstronnej użyteczności.
PlanMeca Pro One
Planmeca ProOne®
Planmeca ProOne®, to w pełni funkcjonalny unit służący do obrazowania panoramicznego. Został zaprojektowany z myślą o prostocie, jednak posiada również kilka nowatorskich rozwiązań, łącząc w ten sposób rozbudowane możliwości diagnostyczne z doskonałą jakością obrazu.
Planmeca Promax 2D S3
Planmeca ProMax® 2D S3
Trójmodułowy unit (SCARA3) Planmeca ProMax 2D S3 został zaprojektowany do wykonywania kompleksowego obrazowania dwuwymiarowego: panoramicznego, dokładnego zewnątrzustnego zgryzowo-skrzydłowego, TMJ oraz obrazowania zatok.
Planmeca Promax 3D
Planmeca ProMax® 3D
Oferowany przez nas aparat Planmeca ProMax® 3D obejmuje całe uzębienie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przypadku pełnego obrazowania 3D łuku zębowego.