SB Dental

Nasze produkty » Sterylizacja » Produkty Euronda » Autoklaw Euronda EXL
Logo Euronda

AUTOKLAW EURONDA EXL

Autoklaw Euronda EXL

Przyjazny dla środowiska

Dzięki wykorzystaniu szybkiego generatora pary oraz technologii Pro System ustawienia sterylizacji są dostosowane do efektywnego załadunku co optymalizuje zużycie prądu i wody.

Autoklaw Euronda EXL

System kontroli i ewidencji

Oferuje rozszerzony system do kontroli i ewidencji cykli sterylizacji dzięki standardowej łączności. Dostępny jest również komplet drukarek służących do wydruku samoprzylepnych etykiet.

Autoklaw Euronda EXL

POJEMNOŚĆ

Z komorą o pojemności 29L autoklaw EXL jest największym dostępnym w portfolio firmy Euronda urządzeniem tego typu zapewniającym optymalne warunki do sterylizacji. Asystor e-Cart (widocznym na zdjęciu, opcjonalnym) dodatkowo usprawni pracę z tym pojemnym autoklawem.

Autoklaw Euronda EXL

ŁĄCZNOŚĆ

Wszelkie informacje o sterylizacji są zawsze dostępne dzięki zintegrowanej karcie SD oraz połączeniu Ethernet przekazujących dane z autoklawu do komputera bądź innego urządzenia.

Autoklaw Euronda EXL

NIEZAWODNOŚĆ

Stworzony jako najbardziej zaawansowana technologicznie wersja autoklawów z rodziny Euronda. EXL jest połączeniem wytrzymałej konstrukcji, cennych funkcji oraz niezawodności opartych na innowacyjnym projekcie.

Autoklaw Euronda EXL

WYDAJNOŚĆ

Począwszy od przyjaznego dla użytkownika interfejsu do najbardziej innowacyjnych systemów które gwarantują, że autoklaw jest wyjątkowo wydajny. EXL zwiększa efektywność, upraszcza procedurę sterylizacji oraz usprawnia zarządzanie procesem sterylizacji.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

KLASYFIKACJA

Wyroby medyczne Klasy II B. Klasa autoklawu typ B. Spełnia wymagania normy EN13060. Formowana komora wykonana ze stali nierdzewnej posiadająca certyfikat PED 2014/68/EC

POJEMNOŚĆ

29L

WAGA

62kg (puste urządzenie z tacami oraz koszykiem)

Wymiary całkowite (szer. x wys. x gł.):

460 x 455 x 855mm

ZASILANIE

3200W 14A

ZUŻYCIE WODY

700ml

ŁĄCZNOŚĆ

Ethernet, Karta SD oraz WiFi (opcjonalnie)

Więcej informacji na temat tego autoklawu dostępne w katalogu Euronda poniżej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY DOSTAĆ WYCENĘ