SB Dental

Nasze produkty » Unity stomatologiczne » Diplomat » Consul 170

DIPLOMAT CONSUL 170

Diplomat Consul DC 170

Stolik Lekarza

Na stoliku lekarza z membranową klawiaturą można zamontować maksymalnie pięć narzędzi z podświetleniem. Pod stolikiem można zainstalować „tray stolik” w jednym z dwóch rozmiarów, a na panelu negatoskop.

Diplomat Consul DC170

BLOK SPLUWACZKI

DC170 oferuje dwie wersje bloku spluwaczki – z nieruchomą szklaną misą oraz ślinociągiem lub z wychylaną misą spluwaczki wraz z systemem ssącym. Prosta i niezawodna konstrukcja oraz najnowocześniejsza elektronika umożliwiają wykonywanie wszelkich standardowych zabiegów stomatologicznych, a symetryczny układ unitu umożliwia jego dostosowanie zarówno do potrzeb użytkownika praworęcznego, jak i leworęcznego.

UŻYTKOWANIE

Unit DIPLOMAT CONSUL 170 występuje w wersji zawieszonej na fotelu, z górnym prowadzeniem rękawów. Sterowanie ergonomicznym stolikiem lekarza odbywa się za pomocą doskonale zorganizowanej klawiatury membranowej. Na zamówienie, pod stolikiem lekarza można zamontować dodatkową tackę ze stali nierdzewnej służącą do odkładania narzędzi, a także dodatkowe tray stoliki, obniżone lub proste, z jedną lub dwoma tackami wykonanymi ze stali nierdzewnej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY DOSTAĆ WYCENĘ