SB Dental

Nasze produkty » Unity stomatologiczne » Diplomat » Model PRO 500

DIPLOMAT MODEL PRO 500

Diplomat Model PRO
Diplomat Model Pro

ZAGŁÓWEK, PODŁOKIETNIKI

Zagłówek 3-D z regulacją ręczną lub pneumatyczną, podłokietniki przegubowe i składane, wielofunkcyjny, programowalny sterownik nożny..

Diplomat Model Pro

BEZKONKURENCYJNY DESIGN

Swój ultranowoczesny wygląd Diplomat Model Pro 500 zawdzięcza najlepszym projektantom. Posiada aż ponad 50 stylowych zestawów kolorystycznych do wyboru. Ma kompaktowy rozmiar, który z łatwością zmieści się w małych gabinetach lekarskich. Posiada elementy odporne na promieniowanie UV oraz wytrzymałe materiały które w połączeniu z nowoczesną inteligentną technologią odmienią Twoje codzienne życie zawodowe na wiele wiele lat.

Diplomat Model PRO

STEROWANIE TABLETEM

Unitem stomatologicznym sterujesz przez aplikację na tablecie – od szybkości zainstalowanych instrumentów aż do ustawienia fotela pacjenta. Fotel stomatologiczny zapamiętuje ustawienia różnych pozycji i stomatolog jednym kliknięciem jest w stanie dostosować go do własnych preferencji. A to wszystko już jest ujęte w wyposażeniu standardowym unitu

Diplomat Model PRO

WSZYSTKO MA SWOJE MIEJSCE

Zsynchronizowany ruch fotela, siedzisko oraz oparcie pozwala pacjentowi czuć się zrelaksowanym podczas całego zabiegu. Model PRO 500 zapewnia również wygodną pozycje pracy lekarza. Pulpit lekarza i asysty, w tym stoliki z tacami, są zawsze we właściwej pozycji, tak aby dosięgnąć dowolnego instrumentu i zapewnić największy komfort pracy.

Diplomat Model PRO

STOLIK LEKARZA

Pięcionarzędziowy stolik lekarza z górnym lub z dolnym prowadzeniem rękawów pozwala zamontować maksymalnie 5 narzędzi z czego 4 mogą być obrotowe. Wszystkie rękawy są w standardowym wyposażeniu przygotowane do pracy z narzędziami ze światłem.

Diplomat Model PRO

BLOK SPŁUWACZKI

Blok spluwaczki jest odchylany o 90st. w stosunku do osi fotela. Standardowo blok spluwaczki wyposażony jest w system dwóch ssaków (mały i duży rękaw). Misa spluwaczki jest obracana manualnie lub elektrycznie, posiada programowalny czas spłukiwania misy i napełniania kubka.

Diplomat Model PRO

NAGRODA RED DOT DESIGN AWARD

Unity stomatologiczne Diplomat z serii Model Pro uzyskały prestiżową nagrodę w dziedzinie designu Red Dot. Projektanci z całego świata wybrali Model Pro jako unit stomatologiczny z najlepszym designem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY DOSTAĆ WYCENĘ