SB Dental

Nasze produkty » Unity stomatologiczne » Diplomat » Model PRO 600

DIPLOMAT MODEL PRO 600

DIPLOMAT Model Pro 600 sbdental
Xenos lampa DIPLOMAT

LAMPA ZABIEGOWA

Lampa oświetleniowa do zabiegów XENOS LED oferuje doskonałe oświetlenie, którym można sterować za pomocą czujnika z tyłu lampy, stolika lekarza, panelu asysty bądź sterownika nożnego.

Sterownik nożny DIPLOMAT uno

STEROWNIK NOŻNY

Unity z serii Diplomat Model Pro mogą być wyposażone w bezprzewodowy, wielofunkcyjny sterownik nożny, który można w pełni programować za pomocą aplikacji Diplomat Connect App.

STEROWANIE TABLETEM

Unitem stomatologicznym sterujesz przez aplikację na tablecie – od szybkości zainstalowanych instrumentów aż do ustawienia fotela pacjenta. Fotel stomatologiczny zapamiętuje ustawienia różnych pozycji i stomatolog jednym kliknięciem jest w stanie dostosować go do własnych preferencji. A to wszystko już jest ujęte w wyposażeniu standardowym unitu

Diplomat MODEL Pro 600

WSZYSTKO MA SWOJE MIEJSCE

Zsynchronizowany ruch fotela, siedzisko oraz oparcie pozwala pacjentowi czuć się zrelaksowanym podczas całego zabiegu. Model PRO 500 zapewnia również wygodną pozycje pracy lekarza. Pulpit lekarza i asysty, w tym stoliki z tacami, są zawsze we właściwej pozycji, tak aby dosięgnąć dowolnego instrumentu i zapewnić największy komfort pracy.

Diplomat Model PRO 600 stolik lekarza

STOLIK LEKARZA

Pięcionarzędziowy stolik lekarza z górnym lub z dolnym prowadzeniem rękawów pozwala zamontować maksymalnie 5 narzędzi z czego 4 mogą być obrotowe. Wszystkie rękawy są w standardowym wyposażeniu przygotowane do pracy z narzędziami ze światłem.

BLOK SPŁUWACZKI

Blok spluwaczki jest odchylany o 90st. w stosunku do osi fotela. Standardowo blok spluwaczki wyposażony jest w system dwóch ssaków (mały i duży rękaw). Misa spluwaczki jest obracana manualnie lub elektrycznie, posiada programowalny czas spłukiwania misy i napełniania kubka.

Diplomat Model PRO

NAGRODA RED DOT DESIGN AWARD

Unity stomatologiczne Diplomat z serii Model Pro uzyskały prestiżową nagrodę w dziedzinie designu Red Dot. Projektanci z całego świata wybrali Model Pro jako unit stomatologiczny z najlepszym designem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY DOSTAĆ WYCENĘ