SB Dental

Nasze produkty » Unity stomatologiczne » KaVo » Estetica E30

KAVO ESTETICA™️ E30

KaVo Estetica E30 unit
Kavo Estetica E30 Dental

ŁATWOŚĆ I INTUICYJNOŚĆ OBSŁUGI

Na pulpicie lekarza wszystko znajduje się, tam, gdzie intuicyjnie się tego spodziewasz. Obsługa jest jasna i prosta. Przyciski bezpośredniego wyboru funkcji i proste schematy kolorystyczne KaVo pozwolą sprawnie i wygodnie kontrolować pracę końcówek, ustawienie fotela i oświetlenie. Skonfiguruj swój pulpit lekarza tak, aby idealnie spełniał Twoje oczekiwania. Do wyboru masz pięć rękawów instrumentów i jedną tacę, którą można zamontować z lewej lub prawej strony unitu.

Kavo Estetica E30

DOSTOSOWANE DO POTRZEB

Duży zakres ruchu pulpitu asysty unitu KaVO ESTETICA E30 umożliwia wygodne sięganie do instrumentów i bezproblemową pracę. Dzięki kompaktowej budowie i 60-stopniowemu zasięgowi ruchu Twoja asysta ma zawsze optymalny dostęp do pacjenta i może pracować ergonomicznie. Wygodne i bezpieczne pozycjonowanie cięższych pacjentów na fotelu. Podczas zabiegu pacjent znajduje się w wygodnej pozycji leżącej. Korzyść dla Ciebie: pracujesz bardziej ergonomicznie i efektywnie. .

ERGONOMIA

Bycie leworęcznym w świecie stworzonym dla praworęcznych nie jest łatwe. Dlatego właśnie zaprojektowaliśmy unit KaVo ESTETICA E30 z myślą o pracy z obu stron. Ustawienie można zmienić z opcji prawo- na leworęczną w mniej niż dwie minuty. KaVo ESTETICA E30 to niezawodny partner w gabinecie, szpitalu, na uczelni - wszędzie, gdzie go zainstalujesz.

Poczuj swobodę podczas wszystkich zabiegów. Ergonomiczne rozwiązania do wszystkich procedur: 45 cm wysokości stolika lekarza zmniejsza ryzyko kolizji z lampą zabiegową i innymi przyrządami, a dobrze wyważone ękawy o zasięgu aż 90 cm oferują pełną swobodę ruchów.

KaVo sterownik nozny

Sterownik nożny

Sterowanie funkcjami fotela i końcówek stopą pozwala na higieniczną pracę w polu zabiegowym. Możesz w pełni skoncentrować się na pracy, podczas gdy nogi znajdują się w swobodnej pozycji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY DOSTAĆ WYCENĘ