SB Dental

Nasze produkty » Unity stomatologiczne » KaVo » Estetica E70/E80 Vision

KAVO ESTETICA™️ E70/E80 VISION

Unit KaVo Estetica E70/E80 Vision

Więcej miejsca na nogi

Sprawdź, jak wiele miejsca na nogi jest pod fotelem pacjenta i ustaw sterownik nożny tam, gdzie zechcesz. Wyjątkowa koncepcja podwieszanego fotela KaVo ESTETICA E70/E80 Vision zapewnia swobodę i komfort podczas pracy. Oznacza to prawidłową postawę ciała, lepszą pozycję względem pacjenta i przyjemną swobodę ruchów podczas każdego zabiegu.

Zadbaj o wygodę

Korzystaj z holistycznej koncepcji ergonomii zastosowanej w unicie KaVo ESTETICA E70/80 Vision. Wygodna pozycja siedząca, stojąca, leżąca – wszystko to jest możliwe. Nie znajdziesz lepszych warunków, zapewniających zdrową postawę i wygodną pracę dla Ciebie i Twojej asysty. Poczuj prawdziwą swobodę naturalnych, intuicyjnych ruchów. Pacjenci także docenią komfortowy, łagodny ruchu fotela podczas zmian pozycji.

Kavo Estetica E70 E80

ERGONOMIA

Innowacyjny, podwieszany fotel pacjenta o dopuszczalnej masie ciała 180 kg i 5-gwiazdkowym oświetleniem:

+  Wyjątkowa koncepcja podwieszanego fotela zapewnia wyjątkowo duzo miejsca na nogi (nagroda ARD)

+ 5-gwiazdkowa lampa KaVoLUX 540 LED w zestawie

+ Optymalny zakres ruchu fotela góra/dół

+ Nowe, ruchome podłokietniki

+ ESTETICA E80 Vision: dodatkowy ruch fotela w poziomie i funkcja podniesienia siedziska

Kavo Estetica E70 E80

Prostota i łatwość obsługi

Dzięki nowemu wyświetlaczowi dotykowemu możesz sterować unitem KaVo ESTETICA E70/E80 Vision w przejrzysty prosty i funkcjonalny sposób.

Projektanci zaprojektowali wyświetlacz od nowa - z nowym podejściem do sprawy. Wynikiem tego jest wyświetlacz który spełnia wszystkie standardy współczesnej elektroniki oraz zapewnia bezproblemową obsługę.

unit_kavo_e70_e80_vision

NOWY PANEL ASYSTY

Zrób wrażenie na zespole i pacjentach, prezentując nowy pulpit asysty w KaVo ESTETICA E70/E80 Vision charakteryzujący się nowoczesnym wzornictwem i smukłą linią. Intuicyjna i prosta obsługa. Wyposażony w czuły panel dotykowy i opracowaną na nowo, czytelną powierzchnię obsługi. Analogiczny do pulpitu lekarza. Wszystkie główne funkcje fotela i funkcje higieniczne oraz funkcje lampy zabiegowej są dostępne szybko i bezpośrednio..

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY DOSTAĆ WYCENĘ